X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

backgroundImage
Kategorie
Počítadlo přístupů
online: 3
dnes: 229
týden: 1007
celkem: 701560
NajduZboží.cz

​DOTAZY, REKLAMACE A VRATKY ve lhůtě 14 dní

 

  • Reklamace, vrácení zboží, vratky peněz - řešíme zpravidla 1x za 14 dní v pátek. Přednost před těmito úkony má vyřizování objednávek a expedice k našim zákazníkům.
  • Adresa pro zaslání: A-obchod s.r.o., Uhelná Příbram 41, 58245, nebo dle pokynu prodávajícího. Adresa je také uvedena na faktuře i zásilce, kterou jste obdrželi. Na reklamaci je ze zákona 30 dní - zboží posíláme výrobci k posouzení a čekáme na vyrozumění.
  • Uveďte prosím jak si přejete vyřídit - výměna za nové, výměna za jiné apod., uveďte bankovní spojení pro případ, kdy jste kupř, hradil/a dobírkou a popis reklamované vady. Nebo můžete využít reklamačního listu
  • PROSÍME - POSÍLEJTE zboží ZPĚT V OBÁLKÁCH, VE KTERÝCH VÁM ZBOŽÍ PŘIŠLO. NEVYTVÁŘEJTE "NEOTEVÍRATELNÉ" BALÍČKY, DO KTERÝCH SE PŘES MNOŽSTVÍ PÁSKY NEDÁ NIJAK DOSTAT TAK, ABYCHOM NEPOŠKODILI ZBOŽÍ - BUDEME POSÍLAT ZPĚT! Opravdu tu nemáme kapacity na to, abychom se tu "prali" s balíčky.
  • Dotazy se snažíme zodpovídat co nejdříve je to možné. Přednost před těmito úkony má vyřizování objednávek a expedice k našim zákazníkům.
  • Nemůžete se nám dovolat? Expedujeme zboží nebo se věnujeme klientovi před Vámi. Prosím, využijte dostupné informace, které jsou dostupné a vyčerpávající na našich stránkách.
  • Samodržící push-up podprsenky - jsou-li na přední straně fleky, bohužel se tak stalo vlivem kombinací přepravy a tepla, když je v balení více podprsenek - jde o uvolněný silikon ze zadní části a ničemu to nevadí. Velikost košíčku volte pečlivě, účelem košíčku není obepínat celé ňadro, ale zakrýt a držet hlavně přední část a vytvořit push-up efekt. Jelikož se podprsenka tzv. lepí na tělo, není možné tuto podprsenku v žádném případě vrátit a to z hygienických důvodů - viz bod 5 Obchodních podmínek: Spotřebitel nemůže v souladu s § 1837 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy bod g) o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. To se také týká plavek a spodních kalhotek, kde u spodního dílu není ochranný igelit.
  • Pokud máte nějaký problém - nedošla zásilka, zboží je vadné atp.. prosíme, neřešte to přes různá hodnocení na serverech, ale přímo s námi. Obchod probíhá s naším e-shopem a tudíž Vám ta "nehodnocení" budou danými servery vymazána. My také nechodíme po ulici a nevykřikujeme, že jste si pocintal/a tričko. Řešit to musíte s námi, sdělte číslo objednávky, platný e-mail ze kterého jste objednával/a a pak lze informace rychle dohledat.