X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

backgroundImage
Kategorie
Počítadlo přístupů
online: 3
dnes: 216
týden: 994
celkem: 701547
NajduZboží.cz

Věrnostní program SPHERE

Sphere card

Při objednávce uveďte číslo, které naleznete pod EAN kódem (čárovém kódu) na zadní straně karty. V případě, že vlastníte platební kartu s logem Sphere card, která nemá EAN kód, zadejte prvních 8 čísel umístěných (z celkem 16 čísel platební karty) na přední straně karty. Kód uveďte v poznámce objednávky.

V objednávce v kroku "kontrola a úpravy objednávky" zaškrtněte políčko: Mám dárkový poukaz. Objeví se nové políčko, kam vložte kód: Sphere5. Sleva se Vám automaticky odečte 

 

Pokud není uvedeno jinak, platí:

Slevy a výhody Sphere card se nedají sčítat s jinými slevami, akčními nabídkami či jinak zvýhodněným zbožím. Zvýhodněnou nabídkou se rozumí také polední menu, last a first-minute zájezdy, pobytové balíčky, množstevní slevy, rodinné nebo dětské vstupné apod. Slevy nejsou nijak omezené (časem, výší nákupu, formou platby). Slevy se běžně nevztahují na tabákové výrobky a doplatky za léky na předpis. Sleva je poskytována osobě – držiteli platné karty s identifikací k věrnostnímu programu, která hradí nákup. Při nákupu skipasu může být poskytnutí slevy omezeno na jeden celodenní skipas na jednu kartu. Při nákupu dovolené, hotelových služeb nebo platby v restauraci může být poskytnutí slevy omezeno do 6 osob na jednu kartu. Při nákupu vstupenek na kulturní akce může být poskytnutí slevy omezeno na 2 vstupenky na jednu kartu.